Kontakt

Här kan du skicka ett meddelande till Grästorp Energi. Fyll i formuläret nedan och klicka på knappen för att skicka meddelande.

Besöks-/postadress

Plogvägen 5
467 30 Grästorp

 

Telefon: 0514-105 25

E-post

Kundtjänst: kundtjanst@grastorpenergi.se
Mats R Andersson, VD: mats.r.andersson@grastorpenergi.se
Carina Carlén Öhberg, Ekonomi: carina@grastorpenergi.se
Joachim Andersson, Elhandel: joachim.andersson@grastorpenergi.se
Fredrik Forslund, Elnät: fredrik.forslund@grastorpenergi.se
Sebastian Hansson, Nätadministration: sebastian.hansson@grastorpenergi.se
Frida Andersson, Administration: frida.andersson@grastorpenergi.se

Jourhavande montör

Telefon: 070-328 13 94
Telefonsvarare: 0514-105 25

Våra öppettider är:

Måndag-Fredag kl. 8.30-16.00
Lunchstängt kl. 12.00-13.00

Öppettider i samband med helger 2018:

  • 5 januari / Trettondagsafton: kl. 08.30-12
  • 29 mars / Skärtorsdag: kl. 08.30-12
  • 30 april / Valborgsmässoafton: kontoret håller stängt
  • 11 maj / klämdag: kontoret håller stängt
  • 5 juni / torsdag före Nationaldag: kl. 08.30-12
  • 21 juni / torsdag före midsommar: 08.30-12

Comments are closed.